Rodzice pobitego dziecka staną przed sądem

Region

Aleksandra K. i Grzegorz M. odpowiedzą za znęcanie się nad 4-miesięcznym Danielem.

Prokuratura w Grodzisku Mazowieckim postawiła matce chłopca zarzut spowodowania ciężkich obrażeń u dziecka oraz wraz z konkubentem narażenia go na niebezpieczeństwo.

W poniedziałek do jednego z warszawskich szpitali w stanie ciężkim trafił 4-miesięczny Daniel. Chłopiec był posiniaczony. Szczegółowe badania wykazały pęknięcie czaszki.

Rodzice nie przyznają się do winy. Prokuratura z Grodziska nie chcę podawać szczegółów dotyczących powstania obrażeń u dziecka.

Chłopiec został pobity w trakcie libacji alkoholowej. Do zdarzenia doszło 13 lutego. Rodzice zawieźli go do szpitala dopiero dwa dni później, dlatego zostali dodatkowo oskarżeni o narażenie go na niebezpieczeństwo.

Prokuratura skierowała do sądu wnioski o aresztowanie obojga rodziców oraz wystąpiła do sądu rodzinnego o ograniczenie praw rodzicielskich.

Aleksandrze K. grozi do 10 lat pozbawienia wolności, Grzegorzowi M. do pięciu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najczęściej komentowane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
60

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
18

Wyborcza dogrywka przed nami

Region / Wybory 2024
10