Remont Curie-Skłodowskiej ruszy w lipcu

Region

Prace przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej miały rozpocząć się na wiosnę tego roku. Ostatnie informacje mówią jednak o lipcu.

Ulica ta przypomniała o sobie po ostatnich opadach, gdy znów zamieniła się w jedno bajoro. Jak pisaliśmy pod koniec ubiegłego roku, deweloper budujący pobliskie osiedle Ogrody Piastowskie wykonał projekt ulicy. Sfinansowanie remontu spoczęło na barkach gminy Pruszków i Piastów, które dzieli właśnie Curie-Skłodowskiej.

Obecnie przeprowadzany jest przetarg na kredyt. Jego wyniki mamy poznać 16 czerwca. Jak poinformował nas wiceprezydent Pruszkowa, Andrzej Kurzela na dniach zostanie ogłoszony przetarg na wykonawcę. – Myślę, że prace rozpoczną się w lipcu – powiedział.

Inwestycja jest dwuletnia. Chodzi tu jednak o finansowanie. Kurzela przypuszcza, że wykonawca będzie chciał skończyć prace jeszcze w tym roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.