Remont ul. Stawowej na finiszu

Nadarzyn

Prace remontowe na ul. Stawowej w Walendowie dobiegają końca. Droga zyskała nowe oblicze, na które czekali przede wszystkim mieszkańcy pobliskiego osiedla domów wielorodzinnych.

Remont ul. Stawowej był długo wyczekiwany przez mieszkańców. Modernizacja objęła m.in. nową nawierzchnię jezdni, chodniki oraz przejścia dla pieszych. Dzięki tym zmianom poprawi się bezpieczeństwo na drodze, co jest szczególnie istotne dla lokalnej społeczności.

Wójt gminy Nadarzyn, Dariusz Zwoliński, poinformował w mediach społecznościowych, że prace są na finiszu. — Kończy się remont ulicy Stawowej w Walendowie. Do wykonania pozostała m.in. nowa organizacja ruchu – zaznaczył wójt.

– Stawowa, która prowadzi do dużego osiedla domów wielorodzinnych i jest jedną z najstarszych ulic w Walendowie zyskała nowe życie, a przede wszystkim bezpieczny chodnik, nawierzchnię i przejścia dla pieszych – podkreśla wójt Zwoliński.

Wójt Dariusz Zwoliński zaapelował również do uczestników ruchu o zachowanie ostrożności i stosowanie się do przepisów drogowych. – Warto pamiętać, że to uczestnicy ruchu najlepiej mogą zadbać o bezpieczeństwo stosując się do przepisów i zachowując niezbędną uwagę oraz rozwagę  – dodał.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Remont ul. Stawowej na finiszu”

  1. aniuniabrwinowianina pisze:

    To jeszcze jest z finansowania polskiego ładu, zapomnijcie o tylu inwestycjach w kolejnych latach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły