Remont oficyny już na finiszu

Nadarzyn

Zachodnia Oficyna w młochowskim parku jest już wyremontowana. Wygląda na to, że obiekt będzie oddany do użytku w założonym terminie – na przełomie listopada i grudnia.

Remont budynku rozpoczął się w lutym tego roku. Przez około 8 miesięcy przeprowadzono wiele poważnych prac – postawienie nowych ścianek działowych, montaż instalacji CO, wentylacyjnych i elektrycznych.

Wymieniono dach stolarkę drzwiową i okienną i wykonano nowe izolacje, a klatka schodowa została przebudowana. Budynek zyskał także nowe tynki.

Obiekt będzie miał także nowe wnętrza. Architekt wnętrz właśnie zakończył prace – teraz po zaakceptowaniu koncepcji wnętrz trwają zakupy sprzętu i mebli. Jak podkreśla wójt Nadarzyna, Dariusz Zwoliński – 17 października rozpoczęło się także zagospodarowanie terenu wokół samej oficyny, efekty tych prac będziemy podziwiali na wiosnę przyszłego roku.

Co będzie mieściło się w Zachodniej Oficynie? Ogólnodostępne toalety, sale konferencyjne, klub seniora, młochowskie koło gospodyń wiejskich i monitoring parku. Cała inwestycja kosztowała prawie 3,7 mln zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.