Remont boiska zakończony

Piastów

Remont boiska przy Szkole Podstawowej nr 5 dobiegł końca. W uroczystym otwarciu boiska, które odbyło się 17 maja wziął udział burmistrz Piastowa i m.in. rozegrał mecz unihokeja.

Prace remontowe objęły m.in. usunięcie starej nawierzchni poliuretanowej, naprawę ubytków w podbudowie boiska, położenie nowej nawierzchni w kolorach pomarańczowym i zielonym, wyznaczenie białych linii boiska do piłki ręcznej oraz piłki siatkowej.

Remont boiska przy Szkole Podstawowej nr 5 został zakończony, a uroczyste otwarcie odbyło się 17 maja. Warto podkreślić, że na otwarciu obiektu był obecny burmistrz Piastowa Tomasz Jankowski, który wziął udział w meczu unihokeja! W sportowych zmaganiach nauczyciele rywalizowali z uczniami. – Na zaproszenie Pani Dyrektor Ewy Nowackiej wziąłem udział w meczu unihokeja, gdzie po zaciętej walce zremisowaliśmy mecz 6:6 – nauczyciele kontra uczniowie. To była naprawdę emocjonująca rozgrywka, a wsparcie kibiców budowało napięcie gry. W przerwie meczu mogliśmy podziwiać występy artystyczne uczniów, a na zakończenie wspólnie zatańczyliśmy belgijkę. Dzisiejsza obecność w tak ważnym dla szkoły wydarzeniu przywołała moje wspomnienia, jako ucznia i absolwenta tej szkoły – podkreśla Tomasz Jankowski, burmistrz Piastowa.

Remont boiska przy Szkole Podstawowej nr 5 w Piastowie to kolejny krok w kierunku poprawy infrastruktury edukacyjnej w Piastowie. Dzięki wsparciu finansowemu z budżetu województwa mazowieckiego udało się zrealizować ten projekt w krótkim czasie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Remont boiska zakończony”

  1. Grzegorz pisze:

    Szkoda że nikt nie poprosił burmistrza na spacer wokół szkoły, jest sporo do naprawienia, może przy następnej wizycie będzie czas,..

  2. Odi pisze:

    Wreszcie fajny i miły burmistrz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły