Raport o stanie miasta

Podkowa Leśna

W Podkowie Leśnej zdecydowano, że należy podsumować działania w 2021 roku. Sporządzono na tę okoliczność raport, nad którym 30 czerwca odbędzie się debata.

2021 rok został podsumowany w Raporcie o stanie miasta. Dokument ten zbiera wszystkie dokonania i działalność burmistrza w ubiegłym roku. Zawiera realizację programów i strategii, uchwał Rady Miasta i budżetu obywatelskiego.

Poza dokonaniami urzędników, znajduje się tam też zestawienie finansów i działanie gminy w sferze oświaty, kultury, pomocy społecznej, spraw obywatelskich i administracyjnych, bezpieczeństwa i wielu innych.

Dokument został udostępniony i na jego podstawie toczyć się będzie debata. Przewidziana jest 30 czerwca i udział będzie mógł wziąć każdy mieszkaniec, który do 29 czerwca złoży pisemnie zgłoszenie. Aby zabrać głos należy zgłosić taką chęć do przewodniczącego rady miasta, a na wniosku powinny być podpisy 20 osób. Raport będzie dostępny tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Raport o stanie miasta”

  1. Grzegorz pisze:

    W Podkowie jest bród, smród, i syf… na nic nie ma pieniędzy jak u Rafała w Warszawie, jedynie urzędnicy zarabiają krocie… chcemy dobrej zmiany w Podkowie… nie chcemy tęczy i lewactwa… jesteśmy za rodziną… wstydzę się za Podkowę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły