Punkt kontroli autokarów

Region

Rozpoczął się czas wyjazdów na "zieloną szkołę". Tuż, tuż wakacje iautokarowe wyjazdy na kolonie oraz wczasy. Aby usprawnić przeprowadzanie kontroli autokarów oraz umożliwić wszystkim zainteresowanym skorzystanie z tej możliwości Referat Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie informuje o powstaniu powiatowego punktu kontrolnego.

Od 17 maja do odwołania, codziennie – od poniedziałku do piątku, w godzinach 6.30-8.30, na parkingu przy sklepie Tesco w Piastowie przy Al. Tysiąclecia 7, będą oczekiwali policjanci ruchu drogowego, którzy dokonają kontroli autokaru. Każdy kierowca otrzyma kopię protokołu kontroli na potwierdzenie, że takowa się odbyła. W razie stwierdzenia nieprawidłowości policjanci podejmą działania przewidziane przepisami prawa wobec przewoźnika.

Szczegółowych informacji dotyczących działania punktu kontrolnego można zasięgnąć pod numerem telefonu 22-60-46-405 – Referat Ruchu Drogowego KPP w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.