Przypominamy: w ten weekend utrudnienia na WKD

WKD

W związku z dalszymi pracami przy budowie drugiego toru na trasie Podkowa Leśna – Grodzisk Mazowiecki, w najbliższy weekend czekają nas utrudnienia na WKD.

Do utrudnień w ruchu pociągów WKD zdążyli się przyzwyczaić zwłaszcza mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego i pasażerowie wsiadający do kolejki na trasie Grodzisk Mazowiecki – Podkowa Leśna. W najbliższą sobotę utrudnienia będą jeszcze większe, ponieważ ruch pociągów w tej relacji zostanie zupełnie wstrzymany na całą dobę. Będzie to miało także wpływ na kursowanie pociągów w piątek, 9 września od godz. 23.45, jak również w niedzielę, 11 września, do godz. 5.40.

Przypominamy także o utrudnieniach w ruchu pociągów także w dni powszednie. Obowiązuje wówczas specjalny rozkład jazdy. W określonych porach przewidziane jest także uruchomienie połączeń zastępczej komunikacji autobusowej.

Szczegóły dotyczące rozkładu jazdy, utrudnień i zastępczej komunikacji autobusowej zobaczycie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.