Przewoził choinkę i stracił prawo jazdy

Pruszków

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali kierowcę, który w nietypowy sposób przewoził choinkę. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Funkcjonariusze pruszkowskiej policji zatrzymali mężczyznę, który w ferworze świątecznych przygotowań, zapomniał o bezpieczeństwie. Kierujący toyotą przewoził świąteczne drzewko… na przedniej szybie.

– Policjanci Wydziału Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie kontrolując bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu zauważyli samochód, który był kierowany…..nie wiadomo przez kogo. Po lewej stronie pojazdu było umieszczone drzewo. Trudno było uwierzyć, że kierowca umieścił choinkę z tej samej strony, co sam siedział – relacjonuje asp. sztab. Monka Orlik z KPP w Pruszkowie.

Na nic zdały się wyjaśnienia. Mundurowi zatrzymali kierującemu prawo jazdy i skierowali wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Pruszkowie.

Razem z policją apelujemy do wszystkich, by nie zapominali o bezpieczeństwie swoim i innych – nie tylko w ruchu drogowym.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 17

17 odpowiedzi na “Przewoził choinkę i stracił prawo jazdy”

 1. lakiernik pisze:

  nikt nie wspomniał ,iż zastosowana metodologia umocowania drzewka spowodowała uszkodzenia lakieru na masce

 2. Rafałek pisze:

  Zaiste zaimponował mi dziadek swym kunsztem i finezją na umyśle… Sam miałem dylemat jak do fiata 126p umieścić ten cudny symbol żeby w całości dostarczyć go do miru domowego

 3. loża@szydercuff pisze:

  Rzeczona toyota jest leciwa jak ten kierowca.(Dzięki takim idiotom i jemu podobnym ,płci obojga urabia się opinie o odbieraniu prawa jazdy osobom starszym-w innych portalach podano jego wiek).

 4. Kwoslsurbbzuwvdj pisze:

  Co za D…l !!!! 🤣

 5. WPR pisze:

  co za dzban…

 6. Hołek pisze:

  Nie powinni zabierać prawka tylko odstawić kierowcę do programu Mam talent i dyskretnie uruchomić złoty przycisk.

 7. Anonim pisze:

  Łał łapią jeżdżącego niebezpiecznie ale powoli, zamiast wystawić kilka mandatów za jazdę ponad limit w jakimś miejscu gdzie ograniczenie jest zbyt nisko?
  Karanie faktycznie niebezpiecznych kierowców to nowość ktorej nie widziałem u PISiorow. Ledwo zaczęła się wolna POlska, a już jest lepiej.

 8. pawel pisze:

  Wcale nie wius na szybie

 9. tchórze pisze:

  No tak, policja za czasów PO zaczyna być sobą. Zawsze powtarzałem , że polska policja nadaje się tylko do łapania dziadków w kapeluszach wracających w niedzielę z kościoła za niezapięte pasy.
  Dramat jaki brak poczucia humoru u nich, dystansu do pracy itd…
  Jak są tacy odważni, to niech zaczną kontrolować 12 letnie BEEMKI , w których wożą się łysi faceci i wiadomo, że na 99% mają narkotyki…
  Takich to się boją co nie

  • lech w. pisze:

   100% racji , na dowód tego zaproponuję interwencję pod moim blokiem – auta na numerach UA .. parkują na terenie zielonym czyli trawniki i żadna służba miejska nie widzi w tym problemu . łatwiej jest kasować szarego biednego człowieka niż łosia co może ryj wywalić a i tak później można mu na trukać .
   parking przy szkole nr 3 obok przejścia dla pieszych obok boisko ( kubusia puchatka ) .
   co powiecie na konkurs np. ” nie przestrzegam przepisów ” z wyłącznym udziałem służb miejskich ? filmy wysyłamy do ” stop agresji na drodze ”
   nie pozdrawiam .

 10. Arek pisze:

  Idiota mógł kupić kombi zamiast sedana i bez narażania innych przewieźć choinkę, lub cokolwiek. Widać, że samochód leciwy, ciekawe ile lat udawało mu się tak przewozić choinki?

 11. Kuba pisze:

  Przewoził ją „normalnie” na dachu tylko się zsunęła i teraz robią wielką sensację.
  Kolego jeśli to czytasz to zostaw adres email pod komentarzem.
  Będę świadkiem w sprawie zupełnie bezinteresownie.

 12. dsad pisze:

  Brawo panowie policjanci. Ja bym sprawcę dodatkowo ukarał karą bezwględnego więzienia 25 lat lub 100zł grzywny

 13. Ramat_wlkp pisze:

  Z ciekawości – czy wiadomo na podstawie jakich artykułów zabrano prawo jazdy? Czy po prostu kierowca miał już nazbierane punktów a choinka na przedniej szybie przelała czarę goryczy? Zasłanianie widoczności przedniej szyby – ok, ale za to jest mandat i punkty karne, czyżby Policja podciągnęła to pod stawarzanie zagrożenia w ruchu drogowym? No i jeszcze skierowanie sprawy do sądu.

 14. AvP pisze:

  A potem dziwią się że wypadki są

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły