Przetarg na przebudowę zjazdów w al. Jana Pawła II w Komorowie rozstrzygnięty

Komorów

Gmina Michałowice rozstrzygnęła przetarg na wykonawcę przebudowy zjazdów w al. Jana Pawła II w Komorowie. Niebawem rozpoczną się prace.

Aleja Jana Pawła II to pas zieleni między ul. Nadarzyńską a Spacerową w Komorowie. Swój początek ma przy ul. Norwida, a koniec – przy ul. 3 Maja. Zielone skwery poprzecinane są tam zjazdami do posesji znajdujących się przy ul. Spacerowej.

W planach jest budowa 21 zjazdów indywidualnych i wykonanie wzdłuż nich poboczy. Projekt zakłada wykonanie zjazdów z kraty umożliwiającej wegetację trawy, by podtrzymać zielony, parkowy charakter miejsca.

Na realizację tego zadania gmina Michałowice przeznaczyła 806 tys. zł. Do przetargu zgłosiło się dwóch chętnych. Jedna z ofert znacząco przekracza założony budżet – opiewa na 1,2 mln zł. Druga oferta nieznacznie przekroczyła założenia, bo wykonawca wycenił pracę na niecałe 829 tys. zł. I to właśnie ta oferta, złożona przez firmę KRUSZYWOSORT PPHU WIKTOR SIADACZKA z Radomia, wygrała przetarg. Wykonawca na realizację zadania będzie miał 90 dni od dnia podpisania umowy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Przetarg na przebudowę zjazdów w al. Jana Pawła II w Komorowie rozstrzygnięty”

 1. cycle pisze:

  kiedy będzie ścieżka rowerowa na alei Marii Dąbrowskiej

  • swoj pisze:

   nigdy! mieszkancy mowia stanowcze nie! zaburzy to parkowy charakter miejsca!! z lidlem dalismy rade i ze sciezkami damy!

 2. rtyertyert pisze:

  Chwila! To jest rezerwa terenu pod tor WKD!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły