Przetarg na budowę ścieżki w gminie Brwinów

Brwinów

Na odcinku od skrzyżowania w Grudowie do granicy z Milanówkiem powstanie ścieżka rowerowa. Gmina Brwinów wybierze wykonawcę w postępowaniu przetargowym.

Gmina planuje budowę ścieżki rowerowej od Grudowa do Milanówka. Inwestycja będzie realizowana w ramach regionalnego programu operacyjnego województwa mazowieckiego na lata 2014-2020.

Zamówienie publiczne obejmuje budowę sieci dróg rowerowych w gminie Brwinów. Władze zleciły prace związane z wykonaniem dróg rowerowych i pieszo – rowerowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w pasach drogowych dróg gminnych, powiatowych i wojewódzkich na terenie gminy Brwinów.

Na odcinku 1335 m wybudowana będzie ścieżka rowerowa wzdłuż linii kolejowej Warszawa – Grodzisk Mazowiecki we wsi Grudów w gminie Brwinów w powiecie pruszkowskim. Planowana droga ma mieć  2,5 m szerokości. Nawierzchnia będzie wykonana z betonu asfaltowego.

Drogowcy zamontują przy ścieżkach oznakowania dla tras rowerowych warszawskiego obszaru funkcjonalnego.

Gmina planuje wykonać inwestycję do środy 30 czerwca 2021 roku.

Oferty do przetargu można składać do piątku 11 grudnia.

Więcej szczegółów na temat przetargu tutaj

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Przetarg na budowę ścieżki w gminie Brwinów”

 1. KomsomolskajaPrawda pisze:

  halo , a co to, najpierw niech dokończa obiecane ścieżki, które już zaczęli lata temu, a do dziś nie skończone ? ABSURD ! Miała być ścieżka omijająca Parzniew, jest nawet zaczątek jej…który się kończy w polu. Podobnie w Kotowicach

 2. Rjot pisze:

  Swietnie!, uroczy teren na spacery do Milanówka na ciacha albo lody.

 3. Abadon pisze:

  Niecierpliwie czekamy

 4. stary kocur pisze:

  I bardzo dobrze. Ta ścieżka bardzo potrzebna.

 5. Manciek pisze:

  Falbruk, więcej przestoja jak na Pruszkowskiej niz pracują:)

 6. . pisze:

  Po co te ścieżki jak dzbany i tak po ulicach jeżdżą…

  • dsdad pisze:

   jak się buduje ścieżki rowerowe po których się nie da jeździć, zamiast porządnych DRÓG rowerowych to nic dziwnego że wszyscy jeźdzą po ulicach

   • . pisze:

    Bo jeździć to trzeba umieć… Drogowcy też idealnych ulic nie robią więc idąc tym Twym prostym myśleniem mam jeździć po chodniku czy ewentualnie po tych DROGACH rowerowych bo tam nie ma studzienek zapadnietych czy spękanej nawierzchni tak?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły