Przejazd pod nowym wiaduktem już otwarty

Pruszków

Mamy dobre wieści dla kierowców i mieszkańców Pruszkowa i Piastowa. Połączenie drogowe pod nowym wiaduktem w ciągu ul. Grunwaldzkiej jest już gotowe.

Końca dobiegły prace związane z budową nowego wiaduktu nad torami PKP na pograniczu Pruszkowa i Piastowa. I choć na korzystanie z nowej przeprawy trzeba jeszcze poczekać, to kierowcy mogą już jeździć pod nowym wiaduktem.

– Zakończono budowę wiaduktu nad torami PKP łączącego ul. Grunwaldzką z ul. Warszawską w rejonie ul. Bohaterów Warszawy w Pruszkowie oraz ul. Tuwima w Piastowie. W związku z powyższym przywrócony został ruch na w/w ulicach, przestaje obowiązywać objazd ulicami Główną, Spokojną i Morską – poinformował pruszkowski magistrat.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Przejazd pod nowym wiaduktem już otwarty”

 1. Kiedy będzie przejazd?? pisze:

  A kiedy będzie otwarty przejazd w ciągu ulic Warszawska-Warsztatowa? Ten objazd w Piastowie to jak droga przez mękę, same dziury a i same światła nie są ustawione w Piastowie bardzo krótko dla tego objazdu – kilka aut przejedzie i czerwone. Rondo wyasfaltowane stoi, warsztatowa praktycznie też. Przy okazji mogliby zrobić na Warszawskiej w końcu studzienki na odcinku od Stomilexu do Skłodowskiej-Curie bo tam od lat woda po każdym deszczu stoi, ludzie uciekają przed autami w obawie o ochlapanie.

 2. dlaczego zamkneliście wjazd w Studzienną cwaaniaczki pisze:

  przy okazji zamykają bezpośredni wjazd w ul. Studzienną i przekierowują ruch na inne równoległe uliczki , w D… mając ich mieszkańców ,ilu cwaniaków związanych z lokalnymi układami dostało tam przydział na mieszkania

 3. ToTylkoJa pisze:

  Kiedy to „fachowcy” mieli zakończyć budowę? Wrzesień czy październik 2023? Jak nie będzie kar dla wykonawców za nieterminowe skończenie prac to będzie coraz gorzej,.. Pamiętam jak w latach 90 zeszłego wieku podpisywałem umowy ze starostwem, to miałem wpisane, że za nieukończenie prac w terminie kara to 2% dziennie od kosztorysu.

 4. Dr. Hackenbush pisze:

  Kiedy otwarcie wiaduktu? Będą czekać na zbudowanie całej Grunwaldzkiej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły