Przedszkole w Regułach prawie gotowe

Gmach nowego przedszkola w Regułach jest już prawie gotowy. Obiekt czeka jeszcze na oficjalne otwarcie. Za nami natomiast uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego.

Przedszkole w Regułach to jedna z najważniejszych inwestycji realizowanych w gminie Michałowiece. Inwestycja jest już na finiszu, ale na oficjalne otwarcie przedszkola trzeba jeszcze chwilę poczekać. W piątek 23 września odbyła się uroczystość związana z „wmurowaniem” aktu erekcyjnego. W spotkaniu udział wzięli m.in. Małgorzata Pachecka wójt gminy Michałowice, władze powiatu pruszkowskiego i okolicznych samorządów, przedstawiciele urzędu marszałkowskiego, radni i sołtysi.

Przypomnijmy. W budynku przedszkola znajdzie się siedem sal dydaktycznych z zapleczem sanitarnym, sala do zajęć ruchowych , kuchnia, jadalnia, sala rekreacyjna oraz całoroczne patio. Na dachu budynku znajdą się panele fotowoltaiczne, dodatkowo wykorzystane zostaną pompy ciepła. Zaprojektowano tu również zielone dachy oraz naturalny zbiornik retencyjny.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.