Przedszkole w Regułach coraz piękniejsze

Michałowice

Nowe przedszkole w Regułach to jedna z najważniejszych inwestycji realizowanych w gminie Michałowice. Obiekt z dnia na dzień staje się coraz piękniejszy.

Przedszkole powstaje przy ul. Kuchy w Regułach. Znajdzie się w nim siedem sal dydaktycznych wraz z zapleczem sanitarnym, sala do zajęć ruchowych, jadalnia, kuchnia sala rekreacyjna oraz całoroczne patio.

Jak przebiegają prace? – Obecnie w budynku zainstalowane zostały już okna, drewniana elewacja, wykonane zostały instalacje i tynki wewnętrzne. Rozpoczęło się wykończenie wnętrza: płytki na ścianach, podłogi, sufity. Zakończyła się budowa dachu odwróconego, którego znaczna część zostanie pokryta trawą. Zainstalowano również panele fotowoltaiczne, które radykalnie obniżą koszty eksploatacji przedszkola. Wokół budynku trwają nasadzenia pierwszych drzew i montaż zabawek plenerowych – informuje urząd gminy Michałowice.

Nowe przedszkole ma być gotowe jesienią.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Przedszkole w Regułach coraz piękniejsze”

  1. abc pisze:

    a szkoła w Michałowicach nadal przepełniona a ta obiecywana w Regułach nadal jest tylko kiełbasą wyborczą

  2. Becia pisze:

    Ile będzie kosztować ta inwestycja?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły