Przedszkole przy Antka w Pruszkowie poczeka na nowy plac zabaw

Pruszków

Na początku sierpnia pruszkowski magistrat ogłosił przetarg na modernizację placu zabaw przy Przedszkolu nr 13. Niestety, placówka będzie musiała poczekać na nowy plac.

Urząd Miejski w Pruszkowie ogłosił przetarg na modernizację placu zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 13 przy ul. Antka 7. W planach był montaż nowych i przeniesienie istniejących urządzeń, powiększenie ogródka ekologicznego. Do tego miało tam pojawić się nowe miniboisko sportowe.

Na wykonanie zamówienia pruszkowski magistrat założył 3 miesiące od dnia podpisania umowy. Budżet na tę inwestycję wyniósł 120 tys. zł.

W przetargu wzięły udział dwie firmy – Aurel S.C. z ofertą na prawie 160 tys. zł i Firma Rutkowski z ofertą opiewającą na 196 tys. zł. W związku z tym, że przestawione oferty znacznie przekraczają założony budżet, postępowanie zostało unieważnione.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.