Przedszkolaki liczą na Wasze wsparcie

Pruszków

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 15 w Pruszkowie potrzebują Waszego wsparcia. Maluchy marzą o warzywnym ogródku, a żeby go otrzymać potrzebują Waszych głosów!

Pruszkowskie Przedszkole Miejskie nr 15 bierze udział w akcji „Ogródki ze smakiem” organizowanej przez firmę Elektrolux. Główną nagrodą jest aranżacja wspomnianego ogródka – W przypadku ogródka-nagrody w konkursie „Ogródki ze smakiem”, pod uprawy przeznaczyłam 20m2 przestrzeni trawnika. Ogródek zaprojektowany jest w skrzyniach drewnianych, aby dzieci miały łatwy dostęp do warzyw, owoców i ziół. Ogródek w skrzyniach jest wygodny, funkcjonalny i łatwo zapanować nad pielęgnacją roślin. Jest otoczony ogrodzeniem, umieściłam w nim elementy małej architektury, takie jak ławeczki czy miniszklarnię – podkreślają organizatorzy.

Nagrodą II stopnia jest mini ogródek warzywny, czyli składana szklarnia (przewidziano 5 zestawów), a nagroda III stopnia to zestaw narzędzi ogrodniczych (przewidziano 20 zestawów).

Jak można pomóc maluchom z pruszkowskiego przedszkola? Wystarczy oddać głos na  stronie: ogrodkizesmakiem.pl  Następnie swój głos należy potwierdzić za pomocą facebooka. Powinien pojawić się komunikat „Dziękujemy za oddany głos”. Głosować można raz dziennie do 11 kwietnia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Przedszkolaki liczą na Wasze wsparcie”

 1. "Przedszkolanka" pisze:

  Przedszkolaki cały czas wiedzą, że się uda. Musimy być w pierwszej 10-tce

 2. AK pisze:

  Najlepiej głosować na stronie https://www.electrolux.pl/local/ogrodki-ze-smakiem/ link w artykule niestety nie jest poprawny

 3. A. K. pisze:

  Aby zagłosować trzeba wejść na stronę :
  https://www.electrolux.pl/local/ogrodki-ze-smakiem/#1793549
  W imieniu dzieci i własnym bardzo prosimy o głosy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe