Przed policjantami ukryła się w… szafie

Grodzisk Maz.

Kreatyną kryjówkę wymyśliła sobie 31-latka, która chciała ukryć się przed policjantami. Kobieta uznała, że szafa będzie idealną skrytką. Niestety zabawa w „chowanego” nic nie dała i 31-latka została zatrzymana.

Policjanci z grodziskiego Zespołu Wywiadowczego ustalili pod jakim adresem może przebywać kobieta poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości. Po godz. 21.00 udali się na obserwację wytypowanego miejsca. Już po kilku minutach w oknie policjanci dostrzegli kobietę, która odpowiadała rysopisowi poszukiwanej.

– Policjanci podjęli próbę wejścia do domu. Jednak mimo wielokrotnego pukania do drzwi, wołania i informowania o swojej wizycie nikt im nie otworzył. Mając pewność, że w budynku ukrywa się osoba poszukiwana, z pomocą strażaków policjanci dostali się do lokalu na piętrze przez otwarte okno balkonowe – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Po dokładnym przeszukaniu pomieszczenia funkcjonariusze odnaleźli kobietę, która ukryła się przed nimi… w szafie. 31-latka została zatrzymana i zapoznana z nakazem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Zgodnie z decyzją warszawskiego sądu rejonowego, za wcześniej popełnione przestępstwo podrobienia dokumentów, zatrzymana spędzi za kratkami najbliższy rok.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Przed policjantami ukryła się w… szafie”

  1. Rozbójczyni pisze:

    Lepiej było kucnąć i nakryć się kocem

  2. Wow pisze:

    Antyterroryści

  3. dziadek antek pisze:

    a mogła chować się jak moja najmłodsza wnuczka – zakrywa twarz rękoma i jej nie ma 😉 a już sądziłem że ujemne IQ jest niemożliwy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły