Utrudnienia w dostawie wody – przebudowa magistrali

Region

W dniach 12-15 maja nastąpi obniżenie ciśnienia lub całkowity brak wody na terenie gmin Piastów, Pruszków, Michałowice oraz dzielnicy Ursus.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniach 12.05 od godz. 23.00 do 15.05 do godz. 6.00 nastąpi poważne obniżenie ciśnienia lub całkowity brak wody w gminach Piastów, Pruszków, Michałowice oraz w warszawskiej dzielnicy Ursus. Utrudnienia te spowodowane będą przebudową magistrali wodociągowej DN-1200 znajdującej się u zbiegu ulicy Łopuszańskiej i Alei Jerozolimskich, zasilającej wyżej wymieniony rejon w wodę.

Wszyscy zarządcy budynków znajdujących się w tych rejonach proszeni są o stały nadzór nad pracą hydroforów oraz o udostępnienie kranów czerpalnych w pomieszczeniach do poboru wody dla mieszkańców wyższych kondygnacji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.