Przebudowa ul. Okrężnej w Granicy i Komorowie. Mieszkańców czekają utrudnienia.

Michałowice

Przebudowa dróg często wiąże się z niemałymi utrudnieniami. Ich dobrą stroną jest to, że mijają, a zaraz potem można korzystać z równych, ładnych ulic. Tak właśnie jest w przypadku ul. Okrężnej, która wchodzi w kolejny etap modernizacji.

Przypomnijmy. Ul. Okrężna od 9 lutego przechodzi przebudowę na odcinku od ul. Kraszewskiego do ul. Norwida. Łącznie wyremontowane zostanie 577 m drogi. Wykonawcą inwestycji jest firma FAL-BRUK z Warszawy. Koszt inwestycji to przeszło 2,63 mln zł. Ulica ma być gotowa do 29 października.

Jaki jest zakres robót? Budowa kanału deszczowego, wykonanie skrzyżowań z ulicami bocznymi, indywidualnych zjazdów. W ulicy znajdzie się również nowy kanał techniczny i zatoka postojowa do parkowania równoległego.

Od 20 lipca roboty wchodzą na kolejny etap. Na ulicę będzie wylewana nawierzchnia asfaltowa. W najbliższych dniach mieszkańcy ul. Okrężnej, ale też Piaskowej i Szerokiej będą mieć utrudniony dojazd do posesji.

O dalszych utrudnieniach i etapach inwestycji będziemy informować Was na bieżąco.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.