Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt czeka na Waszą pomoc!

Pruszków

PSnRZ kolejny raz przygarnęło zwierzęta, które ze względu na zaniedbanie przez właścicieli, potrzebują pilnej pomocy. Stowarzyszenie wraz z psiakami czeka na Waszą pomoc!

Media społecznościowe obiegła historia zwierząt odebranych właścicielom z jednej z posesji na terenie Pruszkowa. Sprawę do straży miejskiej zgłosiła jedna z mieszkanek miasta. Służby wraz z przedstawicielami Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt oraz pracownikami Powiatowej Inspekcji Weterynaryjnej, a na późniejszym etapie – z policją, weszły na teren posesji.

– To co zastaliśmy nie mieściło się w żadnej normie. Zwierzęta nie miały dostępu do wody i pożywienia. Wszystkie były skrajnie wychudzone, a ich warunki bytowe w żadnym razie nie stanowiły dla psów komfortu – relacjonują przedstawiciele PSnRZ.

Finalnie 9 psów odebrano w stanie zagrożenia zdrowia i życia. 3 z nich trafiły do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku. Pozostałe umieszczono w PSnRZ. – Nie byliśmy na to przygotowani, ale nie było innej możliwości, dlatego jak zawsze prosimy Was o pomoc w pomaganiu – dodają wolontariusze.

Jak można pomóc? Wspierając PSnRZ poprzez zbiórkę na portalu pomagam.pl. Każda złotówka jest na wagę złota!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt czeka na Waszą pomoc!”

 1. Ten obcy pisze:

  Warto by się zainteresować też posesja na rogu ulic Długiej i Adama Mickiewicza. Psy zostawione samopas widać że zdziczałe , na posesji nikt nie mieszka. Tylko czasami właścicielka podjedzie sypnie jedzeniem. Psy się gryzą między sobą. Naprawdę przykro patrzeć na to wszystko.

 2. zielony komunista pisze:

  oddać psiaki na karmę dla kotów , pchlarze produkują tony niepotrzebnego CO2 które zatruwają naszą planetę . wprowadźmy zielony ład ! a nie tylko jałowe gadanie . planeta ziemia nie oczyści się sama – musimy jej pomóc !! ścigać właścicieli futrzaków o koszty a nie sępić od uczciwych obywateli pieniądze na domniemane pomoce ! tyle sie mówi o wyłudzaczach pieniędzy że strach komu dać złotówkę . mam propozycję – wszelakim fundacjom dać 500+ na każdego futrzaka – oczywiście z WASZYCH podatków … zbierają na kampanię wyborczą albo putin kran z rublami zakręcił? 😀

  • Normalny pisze:

   Niech lekarz ci zmieni leki.

  • Social Media Hunters pisze:

   Podpisz się imieniem i nazwiskiem, funpage ci z kumplami w sm założyć chcemy. Co zabrakło odwagi?

  • popieram zielonego komunistę pisze:

   nie podobają się wam unijne dyrektywy odnośnie CO2 ? WHO również ma rację wobec takiego problemu ! sugeruję poczytać coś ze zrozumieniem zamiast oglądać sriktoka . premier Morawiecki podpisał wszystkie „kamienie milowe ” i dlatego taki problem oraz inne podobne przestaną istnieć . tyle waszego co sobie poszczekacie . postępu nie da się zatrzymać !

 3. Czeri pisze:

  Dbaj o przyjaciół czy to męski bądź żeński zawsze o niego dbaj,
  Radość sprzyja każdemu dzięki zwierzęciu,
  Przetrwanie to ciężkie zadanie lecz czasy takie nastały,
  To co możemy dać od siebie to Nasze zadanie.

 4. Anonim pisze:

  Ach te pieski…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły