Pruszkowskie Fair Play Taxi ma już 2 lata

W styczniu 2019 roku swoją działalność rozpoczęło Fair Play Taxi. W ciągu dwóch lat z usług firmy skorzystało blisko 7 tys. klientów, głównie dlatego, że pruszkowska firma taksówkowa kieruje się zasadą uczciwy i bezpieczny dowóz klienta w niskiej cenie. W tym tygodniu z okazji drugich urodzin firma organizuje wyjątkowy prezent.

Mieszkańcy Pruszkowa i okolic z pewnością rozpoznają granatowe Skody i srebrne Toyoty z widocznym logotypem Fair Play Taxi. Powód jest oczywisty. Firma kieruje się uczciwymi zasadami. Jeszcze przed rozpoczęciem kursu, na ustalonych trasach, klient dowie się ile zapłaci za dojazd do miejsca docelowego.

Pruszkowski przewoźnik ustalił dwie taryfy, dzienną i nocną. Przykładowo na trasie Pruszków – Warszawa Centrum/Śródmieście kurs kosztuje 50 zł w dzień i 60 zł w nocy.

Fair Play Taxi ma atrakcyjne stawki również na dojazd do placówek medycznych w stolicy. Kurs z Pruszkowa do szpitala Onkologicznego na ulicy Poleczki/Roentgena w Warszawie kosztuje 60 zł w dzień i 70 zł w nocy. Za dojazd od Pruszkowa do szpitala na ulicy Lindleya w Warszawie można zapłacić 50 zł w dzień i 60 zł w nocy.

Klienci mogą zamówić również kurs wyliczony zgodnie ze stanem licznika. Opłata startowa, w tym pierwszy kilometr wynosi 8 zł. Stawka za przejechany kilometr taksówek osobowych wynosi w dzień 2 zł a w nocy i święta 3 zł.

Działalności Fair Play Taxi nie przerwał nawet COVID-19. W marcu 2020 roku wybuchła epidemia koronawirusa w Polsce. Ze względów sanitarnych pasażerowie nie mogli korzystać z transportu lotniczego. Wielu ludzi miało problem ze swobodnym dostępem do komunikacji miejskiej.

Pruszkowski przewoźnik pomimo ogromnych trudności postanowił jednak nie rezygnować z prowadzenia usług.

Fair Play Taxi przystosował samochody do panujących obostrzeń sanitarnych. Kierowcy w trosce o zdrowie klientów oprócz prowadzenia regularnej dezynfekcji aut zamontowali przesłony, dzięki którym nie przenoszą się drobnoustroje. Ze względów sanitarnych pasażerowie przewożeni są na tylnej kanapie.

Fair Play Taxi jest przyjazny dla rodzin z dziećmi. Zamawiając kurs można ustalić dowóz odpowiedniego fotelika samochodowego dla podróżującego malucha.

Kierowcy Fair Play Taxi również chętnie pomagają seniorom w podroży.

Pruszkowska firma ma dużą flotę samochodową. Do dyspozycji pasażerów są dwie Toyoty Prius Hybrid, jedna Toyota Verso, trzy Skody Fabie w tym 2 Skody w wersji kombi oraz dwa busy Opel Vivaro.

Pruszkowskie Fair Play Taxi cieszy się uznaniem wśród klientów już od dwóch lat. Firma przygotowała niespodziankę dla klientów.

W środę 27 stycznia Fair Play Taxi organizuje urodzinową akcję „2 złote na 2 lata”. W tym dniu klienci będą podróżować na terenie Pruszkowa za jedyne 2 zł.

Kurs Fair Play Taxi można zamówić telefonicznie lub online:

Zamawianie kursów telefonicznie: 728 555 504

Zamawianie online tutaj.

Nowy cennik Fair Play Taxi dostępny tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.