RE-VOLT pomaga chorym dzieciom

Region

Niecodziennym wydarzeniem była w dniu 25 lutym uroczystość przekazaniakluczyków do unikatowego elektrycznego pojazdu RE-VOLT panu Sławomirowi Wontruckiemu, prezesowi firmy LeasePlan z Warszawy, zwycięzcy licytacji zorganizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Pieniądze za wylicytowany trójkołowiec – około 80 tys. zł – zasiliły konto stowarzyszenia Jurka Owsiaka. Tegoroczny dochód ze zbiórki i licytacji przeznaczony jest na rzecz dzieci z chorobami onkologicznymi.

Licytowany egzemplarz pojazdu przekazany był wspólnie przez pruszkowską firmę Impact Automotive Technologies oraz producentów filmu „Ciacho”, w którym  zagrał główną motoryzacyjną rolę.

Na uroczystość przybyli: Jurek Owsiak, Patryk Vega-reżyser filmu, Stanisław Szadkowski-prezes firmy Impact AT oraz Jan Starzyński-prezydent miasta Pruszkowa. Na krótko przed wręczeniem dokumentów i kluczyków Jurek Owsiak dokonał specjalnego tuningu pojazdu, wyposażając siedzenie kierowcy w banknot 100 dolarowy, na pokrycie kosztów ewentualnego mandatu za przekroczenie prędkości.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.