Pruszkowska szkoła wygrała wyposażenie sali informatycznej

Pruszków

Jedna z pruszkowskich podstawówek już niebawem otrzyma nowe wyposażenie sali informatycznej. To jedna z trzech szkół, które wylosowały nagrody główne w loterii znanego dyskontu.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego już niedługo będą uczyć się np. programowania na nowych komputerach, przy nowych biurkach. Wyposażenie sali informatycznej to nagroda w loterii „Talenciaki” sieci sklepów Lidl.

O jakim wyposażeniu mowa? Będzie to 21 sztuk: notebooków, tabletów, kamerek, ale też podłoga interaktywna, monitor interaktywny, a także biurka i krzesła.

To będzie sala naszpikowana nowoczesną technologią. Uczniowie będą mogli korzystać ze stanowiska do druku 3D, 10 robotów Skribot, 10 zestawów konstrukcyjnych SkriKit. Szkoła otrzyma też programy edukacyjne.

25 listopada wylosowano trzy szkoły. Poza pruszkowską SP nr 2, wyposażenie sali informatycznej pojedzie do szkół z Bogatyni i Katowic.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Pruszkowska szkoła wygrała wyposażenie sali informatycznej”

  1. Anonim pisze:

    To dobrze że udało im się wygrać chociaż tyle budynek już nie najnowszy ( lata osiemdziesiąte) wszędzie remonty w szkołach a tu

  2. Anonim pisze:

    No i fajnie. Nich się dzieciaki uczą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły