Pruszkowska „Dwójka” gra z WOŚP!

Pruszków

Kolejna szkoła, przy której zorganizowano sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to Szkoła Podstawowa nr 2 w Pruszkowie. A co w licytacjach? Same fantastyczne rzeczy!

Sztaby WOŚP już rozgrzewają się do czerwoności, by 29 stycznia dać upust pozytywnym wibracjom podczas 31. Finału. W regionie z WOŚP gra mnóstwo sztabów. Jeden z nich zorganizowano przy pruszkowskiej „Dwójce”.

I tu czeka nas cały dzień pełen atrakcji. Od godz. 10.00 będzie można zobaczyć przedstawienie „Czerwony Kapturek”, obejrzeć pokaz karate, taekwondo, czy tańca nowoczesnego. Wystąpi także Orkiestra Dęta Pruszkowianka wraz ze szkołą tańca „Jaremi” oraz z Fidi Wise z zespołem „Purple A”. Na szkolnym boisku odbędzie się też pokaz wozu straży pożarnej, a o 15.00 tradycyjne światełko do nieba. Przez cały dzień w kawiarence będzie czekać pyszne jedzenie przygotowane przez szkolną kuchnię.

Będą też licytacje. Do „wzięcia” jest mnóstwo voucherów – na przejazd nieoznakowanym radiowozem FSO Polonez i nyską, treningi piłki nożnej, czy „lot” w symulatorze Cessny. Będzie też wiele przedmiotów – książki z autografami, karty z piłkarzami, unikatowa odbitka zdjęcia.

Więcej informacji o sztabie, licytacjach i sztabowym finale WOŚP znajdziecie na Facebooku. Widzimy się 29 stycznia między 10.00 a 15.00 w SP nr 2 przy ul. Jasnej 2 w Pruszkowie?

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Pruszkowska „Dwójka” gra z WOŚP!”

 1. Anonim pisze:

  I cwaniaczek ma klawe życie dzięki naiwnym baranom.

 2. Ministrant pisze:

  Dajcie fotkę Tadka z Torunia z anielskimi skrzydłami,to będą same ochy i achy!

 3. ONA pisze:

  precz z komuną !

 4. Hh pisze:

  Wow Puszkin na zdjęciu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły