Pruszkowska debata o bezpieczeństwie

Pruszków

12 grudnia o godz. 17.00 w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Helenowskiej w Pruszkowie odbędzie się debata społeczna. Tematem będzie bezpieczeństwo.

Czy mieszkańcy Pruszkowa czują się bezpiecznie w przestrzeni publicznej? Jakie przestępstwa są najczęściej popełniane na terenie miasta? Które z nich są najbardziej uciążliwe społecznie? Jakie są priorytety w działaniach dzielnicowych?

Na te i podobne pytania odpowiedzą funkcjonariusze policji obecni podczas debaty o bezpieczeństwie w pruszkowskim MOPS-ie. Dzięki wymianie informacji z mieszkańcami o realnie występujących zagrożeniach i problemach, możliwe jest utworzenie „Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa”. To także umożliwienie odpowiedniego ułożenia priorytetów w działaniach dzielnicowych.

Dowiedz się, co robi Policja, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom. Przedstaw swój pomysł, jak poprawić bezpieczeństwo w swoim miejscu zamieszkania – zachęca kom. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Pruszkowska debata o bezpieczeństwie”

  1. Anonim pisze:

    Trzeba debaty publicznej, by zauważyć zwiększoną liczbę włamań, kradzieży, rozbojów? Nikt nie potrafi powiązać tego z napływem uchodźców z Ukrainy, Gruzji i innych państw? Otworzyliśmy szeroko granice kraju, nie bacząc na to, że sąsiedni kraj będący w stani wojny, wypuścił z więzień przestępców, którzy niekoniecznie zostali na jego terytorium. Mając własny wysoki wskaźnik przestępczości, wpuściliśmy ponad 8 milionów ludzi, wśród których możemy się spodziewać nie tylko tych uciekających przed pożogą wojenną, lecz także wszelkiej maści przestępców. Szkoda, ze poprawność polityczna skrzętnie omija te niewygodne tematy.

  2. robot pisze:

    Policja najskuteczniej dba o statystyki. A w ogóle nie czepiajcie się bo na komendzie jest 3 funkcjonariuszy z prewencji. Reszta jeździ po Polsce pilnować gawędziarza z Żoliborza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły