Pruszków: „pijane” osiedle Staszica

Region

W ostatnich dniach w okolicach pruszkowskiego osiedla Staszica policja zatrzymała sześciu pijanych mężczyzn. Czterech jechało na rowerach, dwóch prowadziło samochody.

Pierwszy z rowerzystów jechał ul. Plantową. Alkomat wykazał 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Drugi z rowerzystów miał ponad 2 promile. W tym przypadku policja nie podała jednak miejsca zdarzenia.

W nocy z piątku na sobotę zatrzymano dwóch kolejnych rowerzystów. Po godz. 22:00 na ul. Powstańców Tomasz W. poruszał się po całej szerokości jezdni. Jak się okazało, w wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile alkoholu. Dwie godziny później przy ul. Gomulińskiego cyklista miał 1,5 promila.

Poza rowerzystami, w ręce policji wpadło dwóch kierowców samochodów. W sobotnie popołudnie na ul. Działkowej maluchem jechał pijany Wojciech K. W wydychanym powietrzu miał niecałe 2 promile alkoholu. W nocy z niedzieli na poniedziałek jadący nissanem Andrzej K. miał 2,10 promila.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.