Pruszków: niebezpiecznie w okolicach dworca PKP

Region

Według statystyk monitoringu Straży Miejskiej najniebezpieczniejsze miejsce w Pruszkowie to okolice dworca PKP. W 2009 roku w jego okolicach doszło do czterech pobić.

Na terenie miasta znajduje się 17 kamer miejskiego monitoringu. Straż miejska opublikowała statystyki dotyczące funkcjonowania systemu. Wynika z nich, że najniebezpieczniej jest w okolicach dworca PKP. W ostatnim roku doszło tam do czterech bójek. Wynikiem tych sytuacji było zatrzymanie przez straż miejską dziewięciu osób.

Ten rejon miasta plasuje się również w czołówce rubryki „bójki i awantury uliczne”. Straż miejska za pomocą monitoringu zanotowała pięć tego typu zdarzeń. Jedna awantura więcej miała miejsce w okolicach pomnika Kościuszki na Żbikowie.

Ciekawą statystyką jest „nieprawidłowe parkowanie”. W tej kategorii znów dominują okolice dworca. Wynika to jednak z niewielkiej ilości miejsc do parkowania.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.