Aktualizacja: Młoda dziewczyna potrącona na pasach

Region

W środę około godziny 17:00 doszło do wypadku przy stacji PKP w Pruszkowie.

– W Pruszkowie o godzinie 17:10 została potrącona młoda dziewczyna przechodząca przez ulicę przy stacji PKP. Przechodziła przez pasy od strony stacji w kierunku postoju Taxi. Siła uderzenia była ogromna, kierowca jechał z dużą prędkością. Po zdarzeniu utworzyły się duże korki – informuje jeden z naszych czytelników.

Jak poinformował nas dyżurny funkcjonariusz referatu Obsługi Zdarzeń Drogowych potrącona kobieta odwieziona została do szpitala powiatowego, gdzie pozostaje na obserwacji. Kierowca był trzeźwy.

Jeszcze raz apelujemy do kierowców o rozwagę i jazdę z bezpieczną prędkością, a do pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i uwagi przy przechodzeniu przez jezdnię, zwłaszcza w godzinach wieczornych. Drogi są śliskie, a zatrzymanie pojazdu w tych warunkach często niemożliwe. Nagłe wtargnięcie na jezdnię może skończyć się tragedią. Tym razem skończyło się szczęśliwie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.