Pruszków z tytułem Mobilnego Miasta

Pruszków

Miasto Pruszków otrzymało wyjątkowe wyróżnienie. To tytuł Mobilnego Miasta.

26 września 2023r. Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch odebrał Tytuł Mobilnego Miasta dla Pruszkowa. Jest to wyróżnienie przyznawane liderom rankingu miast przyjaznych mobilności współdzielonej. W klasyfikacji przygotowanej pod opieką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie brało udział 200 polskich miejscowości.
Wyróżnienie przyznawane jest liderom rankingu miast przyjaznych mobilności współdzielonej.

Nasze miasto zajęło I miejsce w kategorii miast od 30 do 100 tys. mieszkańców.

– Jest to wielki zaszczyt i dowód na to, że nasze miasto stoi na czele zmian w dziedzinie mobilności współdzielonej w Polsce – mówi Prezydent Miasta Pruszkowa.

Miasto Pruszków

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Pruszków z tytułem Mobilnego Miasta”

 1. Kolportaż niechciany pisze:

  Uwaga na kolportaż

 2. lennox pisze:

  mobilność współdzielona – poproszę o definicję…

 3. Kkk pisze:

  Jakieś żarty?

 4. Asf pisze:

  Czyli co konkretnie

 5. Anonim pisze:

  Czyli co konkretnie

 6. Czeri pisze:

  Mobilne nie oznacza to, że jest więcej mieszkańców ależ oczywiście, że Pruszków buduje coraz więcej mieszkań niż dla mieszkańców rozrywek no nie wiem to może być budowa rozrywek dla młodzieży czy ewentualnie starszych osób na świeżym powietrzu. ( oczywiście odkrywanie wśród młodzieży pasji czy hobby) dla starszych (śpiewania karaoke czy tańca a nawet uprawiania lekkiego sportu przeznaczeniem dla osób starszych)
  Mobilne kojarzy mi się nie z mieszkańcami a zawaasowanymi transportami czy szybkim dojazdami ewentualnie też skład wchodzi załatwiania spraw przez telefon ale niestety telefon służy do dzwonienia bądź SMS ale to jest taki już przenośny mały komputer.
  Ktoś się pomylił ponieważ mobilne nie jest związanym z mieszkańcami tak mi się wydaje.

 7. loża@szydercuff pisze:

  Kategoria ,,śmieszne rzeczy” (kategoria koła fortuny)

 8. 🐷 pisze:

  Hahahaha mobilne miasto!!!? No to prezydenci mają poczucie humoru, ciekawe kiedy odjadą tym mobilnym miastem i zabiorą te nowe ronda, skrzyżowania, tablice pomiaru prędkości i swoich ojców.

  Mieszkańcy zostaną z drzewami,sportem i spokojem oraz znowu będą z uśmiechem mówić że są z Pruszkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły