Pruszków ma nowego skarbnika

Pruszków

Anna Mielniczek została nowym skarbnikiem Miasta Pruszkowa. Rada Miejska powołała ją na to stanowisko na wniosek prezydenta Pawła Makucha.

Anna Mielniczek posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze rachunkowości i finansów publicznych poparte licznymi kursami i szkoleniami. Jest absolwentką Liceum Ekonomicznego w Zespole Szkół im. gen. Józefa Bema w Milanówku z tytułem zawodowym technik ekonomista w specjalności finanse i rachunkowość. Tytuł magistra uzyskała na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła kurs Specjalista do spraw kadr i płac z pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego organizowanego  przez Centrum Wiedzy Prawno-Podatkowej w Warszawie.

Anna Mielniczek doskonale zna finanse Pruszkowa. Od piętnastu lat pracuje w Urzędzie Miasta Pruszkowa w Wydziale Finansów i Budżetu. Awansując przeszła przez wszystkie stanowiska pracownicze od Podinspektora do Głównego Specjalisty. Przez kilka lat brała udział we wdrożeniu i realizacji zadań w Zespole ds. Budżetu Obywatelskiego Miasta Pruszkowa.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Pruszków ma nowego skarbnika”

 1. Radek pisze:

  Brawo – 15 lat w finansach miasta Wow

 2. obecna... pisze:

  Sympatyczna…z wyglądu
  musi zmienić fryzurkę, trochę wycieniować…grzywka musi być
  w obecnym stanie, jeszcze bardziej wyeksponowany jest owalny kształt twarzy

 3. obecna... pisze:

  Sympatyczna…z wyglądu

 4. Many pisze:

  Wspaniały człowiek i doskonały fachowiec. Brawo Prezydencie. Odpowiednia osoba na ciężkie czasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły