Pruszków i okolice od soboty bez ciepłej wody

Region

Uwaga mieszkańcy. Przypominamy od najbliższej soboty 6 sierpnia nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody.

PGNiG Termika planuje przeprowadzenie prac remontowych w pruszkowskiej elektrociepłowni. Niestety dla mieszkańców Pruszkowa i okolic będzie wiązało się to z brakiem ciepłej wody w kranach. Wiele osób podkreśla, że lato to nie najlepszy okres a tego typu remontu. Warto jednak pamiętać, że remont prowadzony w innym terminie wiązałby się nie tylko z brakiem ciepłej wody, ale również z brakiem… ogrzewania. Wakacyjne miesiące to zatem najlepszy okres na prowadzenie pra remontowych w elektrociepłowni.

Przypomnijmy. Przerwa w dostawie energii cieplnej oraz ciepłej wody wystąpi od 6 do 12 sierpnia. – Mamy nadzieję, że niedogodności związane z planową przerwą w dostawie ciepła nie będą zbyt uciążliwe. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy – podkreślają przedstawiciele PGNiG Termiki

Gdzie zabraknie ciepłej wody? Oto lista:
– miasto Pruszków, w tym PSM, TBS Zieleń Miejska, wspólnoty mieszkaniowe i odbiorcy indywidualni;
– miasto Piastów, w tym Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piastowie, osiedle Sobieskiego RSM Ursus, wspólnoty mieszkaniowe i odbiorcy indywidualni;
– osiedle domków jednorodzinnych „Ostoja” w Komorowie;
– osiedle Parzniew, gmina Brwinów.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Pruszków i okolice od soboty bez ciepłej wody”

 1. Ewa pisze:

  Dawniej to w Piastowie przerwa w dostawie ciepłej wody trwała dłużej.

 2. Rb pisze:

  Dlaczego co roku jest przeprowadzany ten remont? Czy nie mozna naprawic raz a porzadnie?
  Dlaczego w okresie remontu place za odkrecenie czerwonego kurka taka sama cene?

  • Rafałek pisze:

   Dlaczego co roku płaczecie jeśli wiecie że będzie remont 🤣

  • Anonim pisze:

   A kto karze

  • Xiao7 pisze:

   – Zrobienie generalnego remontu całej instalacji wymagało by wyłączenia dostaw ciepła przez co najmniej rok. Ciesz się że to tylko na tydzień a nie na cały rok.
   – Dlaczego w ogóle odkręcasz w tym czasie czerwony kurek? No i widać jaka jest twoja znajomość rozliczeń, a raczej brak tej znajomości. Podgrzanie ciepłej wody jest liczone oddzielnie od samego zużycia, Zużycie kosztuje tyle samo co zimna woda dopiero oddzielnie na czynszu masz podgrzanie wody.

  • ... pisze:

   Czy nie można raz a porządnie zatankować auta, posprzątać mieszkania, wynieść śmieci, najeść się, umyć itd. itp.? Urządzenia w elektrociepłowniach wymagają okresowego przeglądu, remontów, usprawnień czy też wpięcia nowych urządzeń w ten system, dlatego potrzeba odstawienia całej infrastruktury na jakiś okres. Lepiej robić to latem, czy przy -10 w zimę?

  • Art pisze:

   Pojęcie coroczny przegląd jest Tobie obce?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły