Pruszków bez ciepłej wody

Pruszków

Uwaga mieszkańcy. Szykują się utrudnienia związane z dostępem do ciepłej wody.

Ważna wiadomość dla mieszkańców Pruszkowa. PGNiG Termika w Pruszkowie planuje przeprowadzenie awaryjnych prac remontowych. To oznacza przerwę w dostawie ciepła, a co za tym idzie ciepłej wody. – Informujemy, że z powodu konieczności wykonania awaryjnych prac remontowych w Elektrociepłowni Pruszków nastąpi przerwa w dostawach ciepła dnia 04 czerwca 2024, która może potrwać w godzinach 6:00 – 21:00 – informuje centrum Prasowe PGNiG Termika.

– Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność systemu i zapewnić Państwu komfort użytkowania naszych usług – czytamy w nadesłanym do naszej redakcji komunikacie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 36

36 odpowiedzi na “Pruszków bez ciepłej wody”

 1. Ja pisze:

  Czy barany nie rozumiecie że Pruszków ma jedną elektrociepłownię.

 2. marek mors pisze:

  no wiecie — nawet nie zauważyłem różnicy w ciepłocie wody biorąc prysznice . hartujcie się moje lemingi bo od zimnej wody w kranie dostaniecie odmrożeń ostatniego stopnia :-))
  a gdy zabraknie wam pieniążków na opłaty to też przyda się wam wytrzymałość na chłód w nieogrzewanym baraku po eksmisji za nie spłacanie kredytów za chatkę marzeń .
  i żadna partia wam w tym nie pomoże !
  dotarło ?

  • Olo pisze:

   To że ktoś żyje jak prymityw nie oznacza że każdy chce.

  • Anonim pisze:

   Jak zamiast tracić czas na hartowanie się weźmiesz się do roboty jak ja, to pieniążków nie zabraknie. Szczególnie że w końcu przyszła partia która nie rozkrada moich pieniędzy na lewo i prawo. Samo obniżenie inflacji z 20% do 2% spowodowało że rocznie mam dochodu rozporządzalnego o 18% więcej niż za Lisowskiej tyrani. Starczy na ciepłą wodę, ogrzewanie i na twoją stara na godziny żeby jakiś bezdomny sobie po używał kłamco zawszony.

 3. Zmęczony pisze:

  Po co są coroczne prace remontowe skutkujące wielodniowym brakiem ciepłej wody skoro trzeba wykonać awaryjny remont infrastruktury? Kto odbiera prace i podpisuje się na kontroli jakości. Banda nieudaczników, ale to jakiś lokalny zwyczaj Podobnie modernizacja W-wy Zachodniej. 9 czerwca oddanie peronów lokalnych a prace wrą w najlepsze, będzie dopychanie kolanem. Dzisiaj puścili pociąg na ślepy tor bez sieci trakcyjnej, na szczęście nic się nikomu nie stało. I tak aż do końca świata

 4. WodaZdrowiaDoda pisze:

  Pamiętajcie PGNiG odjać od rachunku za ten dzień braku ciepłej wody w kranie. Bo sprawdzę na koniec.

 5. Peoplehater pisze:

  No i nadal tej ciepłej wody nie ma. Z wodą w Pruszkowie to już jakieś jaja są od wielu lat. Albo w ogóle nie ma wody lbo nie ma ciepłej. Rok w rok o podobnej porze roku to samo. Ok, awarie się zdarzają ale chyba tylko u nas regularnie. W poprzednim miejscu zamieszkania nawet nie pamiętam, czy w ogóle miałem przerwy w dostawie wody.

  • Plafon pisze:

   To się tam przeprowadź i będziesz miał spokój.Jak przeczytasz ze zrozumieniem to nie awaria tylko prace konserwatorskie, które wykonuje się co rok ,żeby uniknąć awarii.

   • Anonim pisze:

    Ale on się nie chce przeprowadzić bo tak w ogóle nie było miejskiej ciepłej wody i grzał sobie za pomocą termy, a teraz zbyt przyzwyczaił się do tego luksusu leniuch jeden.

 6. Johnny pisze:

  A opłata abonamentową za podgrzanie ciepłej wody Jak jest tak jest

 7. JM pisze:

  Dramat! U mojej Babci wisiała makatka z napisem ” Myj się zimą wodą a będziesz piękną i młodą”

 8. aba pisze:

  u mnie na Kraszewskiego nadal jest tylko zima

  • Anonim pisze:

   A ja mam zawsze ciepła, urządzenie do podgrzewania wody kosztuje grosze, podpina się pod kran jak nie ma miejskiej ciepłej i problemy znikają. Tylko trzeba nie być nieudacznikiem.

 9. Krystyna Morawska pisze:

  Miała być o 21 -ej jest 24 i nie ma

 10. Anonim pisze:

  Miala być o 21 ej, jest 24 i nie ma

 11. Anonim pisze:

  Jest 23:30, a ciepłej wody brak. Szkoda że nie było żadnej informacji wywieszonej na klatkach.

 12. OLO pisze:

  22 w nocy wody ciepłej nie ma !! co za dno

 13. Nick pisze:

  Prawie 23 a wody cieplej nie ma

 14. Wpr pisze:

  Jakiś komentarz od redakcji kiedy powróci ciepło w Pruszkowie?

  • ObserwatorŻycia pisze:

   Już jest ciepła woda od rana. Na szczęście była karta z informacją na klatce. Chociaż opóźnienie z przywróceniem ciepłej wody wyniosło wiele godzin. Pamiętajcie PGNiG odjąć od rachunku za ten dzień braku ciepłej wody. Bo sprawdzę na końcu…

 15. Anonim pisze:

  22:40 Dalej brak ciepłej wody!!

 16. Zimno!!!! pisze:

  Może jakiś komentarz od redakcji odnośnie przywrócenia dostaw ciepła ???

 17. Zimno!!! pisze:

  Może jakiś komentarz od redakcji odnośnie przywrócenia dostaw ciepła ?

 18. Ewa pisze:

  U mnie wciąż leci zimna woda.

 19. Ggu pisze:

  2120 wody ciepłej brak .Pozdro amatorzy.Pośmiewisko całej Polski.

 20. Anonim pisze:

  Ciepłej wody dalej nie ma. Jest 21:14 … Kiedy można się spodziewać?

 21. Anonim pisze:

  👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼

 22. okokoki pisze:

  Nie można było tego w nocy zrobic?

  • Anonim pisze:

   A zrobiłeś to w nocy albo włożyłeś kasę na pracę tych ludzi w nocy? Bo pracownicy wykonujący tego typu pracę to profesjonaliści którzy nie dadzą sobą pomiatać, nie to co pracownicy sklepów którym kaczy tyran musiał dyktować, że w środę to mogą pracować ale tylko między 1 i 14 oraz 22 i 24 bo Allah patrzy, a w niedzielę nie bo inny mityczny stwór na którego jest w tych czasach moda patrzy.

  • Vg pisze:

   Nie to przekracza ich umièjètności mòzgowe.Zaraz zrobią sobie urlopy i Pruszkòw przez 2 tygodnie bèdzie niedomyty chodził.To amatorzy

  • @&€ pisze:

   A myślisz że osoby pracujące tam nie mają swojego życia, rodzin, domów i lepszych spraw do załatwienia w czasie kiedy Ty sobie śpisz?? Wiadomo że po sezonie grzewczym trzeba naprawić usterki które powstały jak grzejniki chodziły na full.

  • Wilq pisze:

   W nocy to ludzie chcą spać, a nie robi żebyś się mógł rano ciepłą wodą podmyc!

   • Anonim pisze:

    Ja tam mogę pracować w nocy tylko jak to zwykle bywa każda godziną poza standardowymi godzinami pracy jakie akceptowałem podpisując umowę i pracę to moja godzina którą chętnie się podzielę ale za uczciwe wynagrodzenie. Ostatnio za pomoc w godzinach nadliczbowych wystawiłem rachunek na 3 krotność standardowej stawki godzinowej. Myślę że osoby pracujące przy tej „awarii” też dały y radę ustalić stawkę satysfakcjonująca ich za pracę w godzinach nocny czy to jako 3 krotność, 5 krotność czy 10 krotność normalnej stawki godzinowej. Pyta ile czy mieszkańcy byliby chętni ponieść ten koszt czy jednak wola przez.pare godzin podgrzewać wodę we własnym zakresie? Biorąc pod uwagę jaka tu jest bieda portfelowa i umysłową widać dokładnie że was nie stać na nocny remont.

  • Grzegorz pisze:

   Pracownicy jak w każdym miejscu pracy które wymaga mobilności pracują często 24/24, więc praca „fachowcuw” z Termiki nie może ograniczać się tylko do pracy w godzinach biurowych.

   • Anonim pisze:

    Pewnie się nie ogranicza, natomiast nikt nie jest głupi i za pracę o pierwszej w nocy nie bierze takiej stawki jak za pracę o 13 (w sensie może ty jesteś taki głupi ale to co najwyżej wyjątek potwierdzający regułę).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły