Prezydent Pruszkowa zaprasza na live chat

Pruszków

Macie pytania do prezydenta Pruszkowa? A może chcecie zadać pytanie jego zastępcy? A może chcecie wiedzieć jak minęły dwa miesiące urzędowania? Jeśli tak to w poniedziałek będziecie mogli spotkać się z prezydentem Pruszkowa on-line!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami prezydent Pruszkowa Piotr Bąk i jego zastępca Michał Landowski będą spotykać się z mieszkańcami miasta. I to nie tylko na miejskich imprezach czy specjalnie organizowanych spotkaniach na terenie miasta. Z prezydentem i jego zastępcą będzie można się spotkać również… on-line!

Już w poniedziałek 8 lipca o godzinie 19.00 odbędzie się live chat z prezydentem Pruszkowa i jego zastępcą. – Wspólnie z Michałem Landowskim zapraszamy na LiveChat, podczas którego podsumujemy pierwsze 2 miesiące naszych działań i funkcjonowania miasta, a także odpowiemy na Wasze pytania – zachęca Piotr Bąk prezydent Pruszkowa.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Prezydent Pruszkowa zaprasza na live chat”

 1. zarewicz@vp.pl pisze:

  kiedy odpowiedzi na zadane ważne dla mieszkańców i wyborców pytania?

 2. zarewicz@vp.pl pisze:

  1. Jakie jest stanowisko Pana Prezydenta ws.” przymusowej solidarności” ? 2. Gdzie będą rozlokowani migranci? .3. Czy zajmą mieszkania komunalne i TBS-u ? 4. Jakie środki bezpieczeństwa dla mieszkańców i podatników Pruszkowa są zadecydowane wobec obecnego i zbliżającego się najazdu migrantów? 4. Kiedy odbędą się społeczne konsultacje w w/w sprawie ,( czas nagli a poparcie może się zmienić)? z poważaniem i oczekiwaniem na odpowiedż

 3. Brwinowianin pisze:

  Ludzie , czy wy na prawdę macie mózgi zamknięte na to co was otacza?!
  Pamiętam, że ostatnio taki syf na ulicach był w 2013 roku!!!
  Jak można zagłosować na kokoś, kto już w swojej kampanii okazał się kłamcą, na bilbordach wyglądał TOTALNIE INACZEJ , na oko -20 lat wstecz ! 🙂 A to siwy dziadzina jest, o pochodzeniu -Tel Awiwu.
  Polacy zacznijcie myśleć, również ci – POlacy !!!

  • Żyd pisze:

   Nasze kamienice, wasze ulice !!!
   A od 15 Października 2023 zarówno kamienice jak i ulice 🙂

  • UserUnknown pisze:

   Podobny zabieg stosuję od lat pewna znana blond aktywistka z Brwinowa o pięknym niemiecko brzmiącym nazwisku i niezłą bayerą. Ale w tym przypadku to nie przeszkadza. Wręcz nie kole w oczy. Hipokryzja to straszna cecha. Jak jest z pasującej opcji politycznej to takie zachowanie jest ok. Jak z opozycyjnej to już gorzej

 4. Rafał pisze:

  Czy tak jak wszędzie w Pruszkowie ukraińcy będą mieli pierwszeństwo na czacie?

  • Anonim pisze:

   Kiedy przed tobą Ukraińcy mieli pierwszeństwo? Lol może przestań być bezużytecznym śmieciem żyjącym w lokalu to nie będziesz musiał swojej konkubiny drugi po sergieju zaspokajać.

 5. Rudolf Pruszków pisze:

  Może w końcu coś powie konkretnego bo na razie zero inwestycji ale to stara śpiewka serduszkowych—- nie ma pieniędzy—-

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły