Prezydent ogłosił datę wyborów parlamentarnych!

Region

Prezydent Andrzej Duda ogłosił datę wyborów samorządowych. Te odbędą się 15 października. W wyborach będziemy wybierać 460 posłów i 100 senatorów.

– Kierując się treścią otrzymanej właśnie pozytywnej opinii Państwowej Komisji Wyborczej, co do proponowanego terminu wyborów do Sejmu i Senatu, podjąłem decyzję o zarządzeniu tych wyborów na dzień 15 października 2023 roku” – napisał Andrzej Duda.

Z dniem ogłoszenia postanowienia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w tej sprawie rozpoczyna się kampania wyborcza w wyborach do Sejmu i Senatu RP.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 12

12 odpowiedzi na “Prezydent ogłosił datę wyborów parlamentarnych!”

 1. siostra jola oddziałowa pisze:

  restrykcje faszystowskie covid 19 i 200tyś ++ niepotrzebnych śmierci pamiętamy . kto był za obowiązkowym wyszczepieniem paszportami itp. nie ma szans w wyborach , no chyba że wyborcy mają IQ 65 i mniej ( 2 dawki i więcej )

 2. robot pisze:

  Kampania trwa od dawna. Kiełbacha, wata cukrowa, trefnisie, obietnice serwują prostaczkom trwoniąc wspólne pieniądze. Gęba Ozdoby wszędzie a i w Pruszkowie bilbordy z pisowskim kandydatem nikczemnego wzrostu uniżonym sługą herszta z Nowogrodzkiej. Przy okazji referendum które będzie w istocie częścią nachalnej propagandy w dniu w którym będzie obowiązywała cisza wyborcza.

 3. dsda pisze:

  znowu sie nie da głosować przez internet? kaczorowi to na plus akurat, dziwna sprawa eheh

 4. Anonim pisze:

  No to czas rudego pogonić.

 5. Czeri pisze:

  Za pewne będzie cisza wyborcza a na pewno nie chcę głosować kogo nie znam.

 6. Brwinowianin pisze:

  Ponad dwa miesiące kampanii wyborczej ?! Kto to wytrzyma ?!
  Mamy dość oszustw tuska który teraz udaje dobrotliwego demokratę, a kiedy rządził to polskie firmy padały jak muchy, ludzie biedę klepali bo tak mało zarabiali. On chciał sprzedać nawet PLL LOT, KGHM wmawiając Polakom, że nic się nie opłaca i tylko zagraniczni inwestorzy mogą „uratować upadające” spółki .
  PAMIĘTAMY !
  Tymczasem dziś LOT, ORLEN, KGHM pod polskimi rządami (pakiet większościowy akcjonariuszy) są najbardziej dochodowymi spółkami w UE, inwestujący w nowoczesne technologie, farmy wiatrowe itp…itd…Można ?!
  TUSK VON Z POLSKI !
  – KŁAMCO, MANIPULANCIE I ZŁODZIEJU !

  • ratko pisze:

   Przyłączam się do tej opinii.

  • Jerzy pisze:

   Brwinowianin, jesteś alkoholikiem czy kimś w tym rodzaju? Co ty bredzisz pecie.

  • Życzliwy pisze:

   LOT utrzymał się dzięki dosypaniu pieniędzy z budżetu państwa, czyli naszych pieniędzy, które mogły pójść np. na leczenie chorych dzieci. Rząd mojemu pracodawcy nie dosypuje kasy w trudnej sytuacji. ORLEN przy tak niskich cenach ropy na świecie doi Polaków na tyle ile potrzebuje PiS na propagandę partyjną. Przy tych cenach ropy na świecie za rządów PO PSL cena benzyny była o co najmniej złotówkę niższa na litrze niż teraz. KGHM uzależniona jest od koniunktury na świecie i „nasz kochany rząd” nie ma tu pola do działania. Jeżeli ktoś był złodziejem dlaczego nie ma postawionych żadnych zarzutów??? Bo jest uczciwy, a niestety ludzie ślepo wierzą w przekaz TVPpis i ulegają manipulacji. Farmy wiatrowe przez wiele lat zatrzymane zatrzymane bo krowy mleka nie dają. Kto odpowie za Ostrołękę, respiratory, maseczki, za willa PLUS, za …., i tak można w nieskończoność.

  • ojojoj pisze:

   Nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie.

  • Olo pisze:

   Święte słowa !!

  • robot pisze:

   Znowu w Tworkach włączyli internet?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły