Pralka Electrolux EW7FN349PSP – czemu warto zwrócić na nią uwagę?

Art. Sponsorowany

Pralki Electrolux od lat cieszą się dużą popularnością wśród kupujących. Urządzenia zaprojektowane w przemyślany sposób zachwycają funkcjonalnością, nowoczesnym designem oraz komfortem użytkowania. Na który model warto się zdecydować? Odpowiedź w artykule!

Rozważasz zakup nowej pralki? Szukasz urządzenia zapewniającego doskonałe rezultaty prania przy minimalnym zużyciu prądu i wody? Pralka Electrolux EW7FN349PSP to rozwiązanie, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź, jakie są najważniejsze cechy tego modelu!

Jakie są zalety pralki Electrolux EW7FN349PSP?

Obecnie pralki Electrolux są jednymi z najlepiej ocenianych i najchętniej wybieranych na polskim rynku. Wśród nich znajduje się model EW7FN349PSP. Co go wyróżnia?

1. Komfortowa obsługa
Ładowana od frontu pralka PerfectCare seria 700 EW7FN349PSP łączy w sobie wydajność, funkcjonalność i łatwość użytkowania. Model wyposażony jest w elektroniczny wyświetlacz, ergonomiczne pokrętło wyboru programów oraz specjalną szufladę UniversalDose, która gwarantuje optymalne zużycie detergentów: płynu, proszku czy kapsułek do prania.

2. Załadunek 9 kg
Urządzenie doskonale sprawdzi się w przypadku dużej rodziny. Pojemny bęben pozwala na załadowanie do niego większej ilości brudnej odzieży, a tym samym zmniejszenie liczby cyklów prania – takie rozwiązanie pomaga zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

3. Programy
Pralka Electrolux EW7FN349PSP oferuje wiele programów prania, m.in. eco 40-60°C, bawełna, tkaniny syntetyczne, delikatny, płukanie, wełna/jedwab, odzież zewnętrzna, sport, denim, kołdra czy antyalergiczny.

Dzięki zastosowaniu technologii FreshScent możliwe jest szybkie odświeżenie ubrań przy pomocy pary. Odświeżanie parowe skutecznie neutralizuje brzydkie zapachy i wygładza tkaniny, a także znacząco redukuje zużycie wody – nawet do 40 litrów w jednym cyklu!

Producent wyposażył ten model również w inne przydatne funkcje, takie jak blokadę rodzicielską, kontrolę ilości piany oraz opóźnienie startu, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort użytkowania urządzenia.

4. Klasa energetyczna A+++
Pralki Electrolux oznaczone klasą A+++ to urządzenia najbardziej efektywne energetycznie. Model EW7FN349PSP zużywa średnio 0,493 kWh na jeden standardowy cykl prania, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji i mniejsze obciążenie dla środowiska.

Ile kosztują pralki Electrolux?

Ceny są bardzo różne, dzięki czemu każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. Najtańsze modele można kupić już za około 1000 zł, natomiast pralka Electrolux EW7FN349PSP to wydatek rzędu 2800 zł. Sprzęt bardziej zaawansowany technologicznie osiąga cenę ponad 5000 zł.

Na co zwrócić uwagę, kupując pralkę Electrolux?

Pralka to jedno z najważniejszych urządzeń w gospodarstwie domowym, dlatego jej wybór powinien być dobrze przemyślany. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto zwrócić uwagę nie tylko na liczbę i rodzaj programów prania, ale także na ładowność, maksymalną prędkość wirowania, możliwość regulacji obrotów czy poziom emitowanego hałasu. Szeroka oferta pralek Electrolux umożliwia zakup sprzętu idealnie dopasowanego do własnych potrzeb.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe