Pracowniku, pracodawco! Grodziskie Targi Pracy już niedługo!

Grodzisk Maz.

Jak co roku, już od 17 lat, w Grodzisku Mazowieckim odbędą się Targi Pracy. To doskonała okazja zarówno dla poszukujących pracy, jak i dla pracodawców.

17 października w godz. 10.00-13.00 w Mediatece odbędą się Grodziskie Targi Pracy. To 17 edycja wydarzenia organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim.

Będzie w czym wybierać – spodziewać się można ok. 20 wystawców. Ostateczna ich lista powstanie jednak 15 października, kiedy to grodziski PUP zamknie listę wystawców. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 października.

Poza firmami z sektora prywatnego, pojawią się także państwowe podmioty. Na targach będą: Urząd Skarbowy, Państwowa Inspekcja Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Na ich stoiskach będą oczekiwać na Was specjaliści, gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Na Targach będzie można również skorzystać z pomocy doradców zawodowych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.