Pracownica galerii zatrzymała sprawcę przestępstwa

Grodzisk Maz.

Pani Grażyna pracuje w jednej z galerii handlowych na terenie powiatu grodziskiego. W lipcu kobieta wykazała się ogromną odwagą i pomogła zatrzymać mężczyznę, który włamał się do kantoru.

W lipcu w jednej z galerii handlowych na terenie powiatu grodziskiego doszło do włamania. Mężczyzna wtargnął do kantoru wymiany walut i usiłował ukraść znajdujące się tam pieniądze. Próba okazała się nieudana, więc niedoszły złodziej postanowił uciec.

Tu wkroczyła Pani Grażyna pracownica jednego ze sklepów. Kobieta zwróciła uwagę na podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Pani Grażyna zatrzymała włamywacza i przekazała go w ręce policji.

Odważny czyn Pani Grażyny docenili lokalni włodarze i policja. Komendant Powiatowy Policji wraz z zastępcą burmistrza Grodziska Mazowieckiego w liście gratulacyjnym podziękowali kobiecie za wzorową postawę obywatelską oraz bezinteresowną pomoc, dzięki której policjanci zatrzymali sprawcę przestępstwa.

Podkreślili, że jej postawa jest wyjątkowa i godna naśladowania. Wręczając skromny upominek życzyli jej również pomyślności, sympatii i życzliwości ze strony innych ludzi, a przede wszystkim odwagi i wytrwałości w dążeniu do spełnienia planów i marzeń na najbliższą przyszłość.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Pracownica galerii zatrzymała sprawcę przestępstwa”

  1. vvv pisze:

    Szkoda że nie poinformowali że takie narażenie własnego zdrowia i życia jest skrajną głupotą i żeby nikt nigdy nie próbował naśladować poczynań Pani Grażyny.

    • robot pisze:

      Racja. Szkoda że jeszcze nazwiska i adresu pani Grażyny nie podali żeby nygus też mógł „podziękować” osobiście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły