Wiadomości
Autor artykułu: wpr24 | 11 maja 2010 10:45 |
0
Region
Miniony weekend (7-9 maja) strażnicy miejscy mogą zaliczyć do bardzo pracowitych. Podjęli blisko 100 interwencji, głównie dotyczących spożywania alkoholu w niedozwolonych miejscach oraz zakłócania porządku publicznego.
Mandaty za spożywanie alkoholu na placach zabaw i klatkach schodowych, kary za zakłócanie porządku publicznego, odwiezienie osób pod wpływem alkoholu do domów lub izby wytrzeźwień, ujęcie poszukiwanego listem gończym mężczyzny oraz zatrzymanie kierowcy z 3 promilami alkoholu w wydychanym powietrzu. To bilans weekendowych interwencji SM na terenie Pruszkowa.
Kilku z zatrzymanych dopuściło się dużych przewinień. Teraz ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Dodaj komentarz