Prace na ul. Warszawskiej w Milanówku trwają

Budowa parkingu Park&Ride w Milanówku idzie pełną parą. Postępy prac pokazał na swoim profilu społecznościowym Piotr Remiszewski – burmistrz Milanówka.

Parking powstanie wzdłuż ul. Warszawskiej, na odcinku od ul. Smoleńskiego do ul. Brzozowej. Dzięki temu kierowcy będą mogli zostawić swoje auta i przesiąść się do pociągu PKP. Do tej pory zostawiali je (nielegalnie) na pasie zieleni. Nowy parking ma pomieścić 40 aut. Dodatkowo przebudowany będzie fragment ul. Warszawskiej przylegający do parkingu. Ulica zyska nową nawierzchnię, chodniki, zjazdy do posesji oraz oświetlenie i infrastrukturę towarzyszącą.

Praca na ul. Warszawskiej między ul. Smoleńskiego a Brzozową wre. Trwają prace ziemne, widać także zarys chodników. Postępy prac komentuje burmistrz miasta – Inwestycja realizowana jest bardzo sprawnie i jestem przekonany, że już niebawem znacząco poprawi ona komfort mieszkańców parkujących przy dworcu PKP.

Ze względu na budowę parkingu fragment ul. Warszawskiej będzie musiał być zamknięty dla ruchu. Objazdy wyznaczono ulicami Brzozową, Dębową i Piłsudskiego. Ponad 250-metrowy odcinek drogi będzie nieprzejezdny od 16 stycznia do 30 kwietnia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.