Prace na Dworcowej i 11 Listopada na finiszu. Będą utrudnienia

Piastów

Ważna informacja dla mieszkańców i kierowców. Prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ulicach 11 Listopada i Dworcowej dobiegają końca. Wykonawcy szykują się do odtworzenia nawierzchni na obu ulicach.

Jak informuje piastowski magistrat wykonawca kanalizacji deszczowej kończy prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ulicach 11 Listopada i Dworcowej. Teraz czas na odtworzenie nawierzchni obu ulic.

Jak prezentuje się harmonogram prac? Ulica Dworcowa zostanie zamknięta na dwa dni. Na 16 lipca zaplanowano roboty obejmujące frezowanie nawierzchni. Kierowcy musza się więc przygotować na utrudnienia, ale ważne jest to, że tego dnia droga nie zostanie zamknięta dla ruchu. Roboty wymagające wyłączenia drogi z użytkowania będą prowadzone w dniach 17 i 18 lipca. W tych dniach będzie układana warstwa ścieralna. Finał prac zaplanowano na piątek 19 lipca i obejmą one wykonanie oznakowania poziomego. Te prace również nie będą wymagały zamknięcia drogi.

W dniach 17-18 lipca zostanie wprowadzona w rejonie ul. Dworcowej zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.