Poznajesz tego mężczyznę? [AKTUALIZACJA]

Pruszków

Policjanci z pruszkowskiej komendy poszukują mężczyzny ze zdjęcia. Dopuścił się on naruszenia nietykalności cielesnej innego mężczyzny.

Pruszkowska policja prowadzi postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej. Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynika, że mężczyzna ze zdjęcia pobił innego mężczyznę przy McDonald’s w Pruszkowie. Do zdarzenia doszło 3 kwietnia… 2019 r.

Jeśli ktoś rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub był świadkiem tego zdarzenia, to powinien skontaktować się z prowadzącym postępowanie aspirantem Krystianem Łapińskim.

Dzwonić można bezpośrednio na nr 47 72 46 385, a także do sekretariatu wydziału dochodzeniowo śledczego na nr 47 72 46 261, od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 72 46 213.

[AKTUALIZACJA 15:45]

Około godz. 15.30 otrzymaliśmy informację, że poszukiwany mężczyzna zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Poznajesz tego mężczyznę? [AKTUALIZACJA]”

 1. Grzegorz pisze:

  Czy ktoś wie ilu przybyszów za wschodniej granicy jest w Polsce? Nie wiadomo. Jedno co jest pewne to że, 700 000 ukraińskich dzieci dostaje 500+, nie finansuje tego UE, nie finansuje tego rząd, to my za zachcianki PIS-u w dobie kryzysu i drożyzny musimy płacić. Jest to jedno z ogniw galopującej inflacji. Czy nas na takie fanaberie stać?

 2. Juzio pisze:

  „Do zdarzenia doszło 3 kwietnia… 2019 r.”
  Rychło w czas prosze państwa.

 3. paca pisze:

  tatarska morda. Już pewnie „pracuje” w Hamburgu.

 4. Wilku starszy pisze:

  Przecie to paca. Wrukwil się na Xiao Ciao bo ten opierdzielil mu frytki.

 5. robot pisze:

  Z twarzy podobny do tylnej lampy od Oktawi. Ale przez 3,5 roku mogły jakieś zmarszczki się pojawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły