Poznaj „ukryte pomniki” Pruszkowa

Pruszków

W niedzielę 14 lipca kolejny spacer z cyklu „Przyrodniczy Pruszków”. Tym razem poznamy „Ukryte pomniki” w mieście

Jeśli szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie niedzielnego przedpołudnia, a dodatkowo interesuje Was Pruszków i wszelkie ciekawostki z nim związane, to koniecznie wybierzcie się na spacer w ramach cyklu „Przyrodniczy Pruszków”

W niedzielę 14 lipca o godz. 10.00 rozpocznie się spacer „Ukryte pomniki”. – Drzewa. Choć podobne to każde inne, każde niezwykłe. Ich rola w przyrodzie jest kluczowa, ich znaczenie niepomijalne. Są i drzewa wyjątkowe. Pomnikowe. Zasługują na specjalną troskę i ochronę. Naturalne starzenie się i obumieranie drzew zostało przecież niemal zupełnie wyeliminowane z naszych lasów gospodarczych. Mamy drzewo – i co dalej? Czy tylko żywe drzewo warte jest ochrony? Jakie są kryteria? – podkreślają organizatorzy.

Niedzielny spacer poprowadzi Michał Wołowik. Spacer potrwa około 2-3 godzin.

Start: 14 lipca, godz. 10.00
Miejsce spotkania: na rogu ul. 3 Maja i ul. Kurca, przy kładce nad torami

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Poznaj „ukryte pomniki” Pruszkowa”

  1. WPR pisze:

    O 10 w niedzielę? to trochę za wcześnie dla pracujących ludzi, późnym popołudniem miało by to większy sens i było by chłodniej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły