Aktualizacja: pożar sklepu w centrum Pruszkowa

Region

W niedzielę w centrum Pruszkowa doszło do pożaru sklepu. Policja bada jego przyczyny, a straż pożarna podejrzewa zwarcie w instalacji elektrycznej.

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik, od którego otrzymaliśmy zdjęcia z akcji przeprowadzonej przez straż pożarną. Do zdarzenia doszło w pawilonach przy ulicy Wojska Polskiego w Pruszkowie. Pożar wybuchł w sklepie spożywczym „Danusia”.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie. Akcja trwała nieco ponad godzinę – dowiedzieliśmy się od rzecznika pruszkowskiej straży pożarnej, mł. kpt. Karola Kroć.

Ogień objął tylko pomieszczenie sklepowe. Na zaplecze dostał się tylko dym. W wyniku pożaru zostały częściowo okopcone ściany, zniszczone niektóre meble i oczywiście produkty. Podczas wybuchu pożaru sklep był zamknięty, nikogo nie było w środku.

Straż pożarna podejrzewa, że przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z przeprowadzonej akcji gaszenia sklepu. Autorem zdjęć jest nasz czytelnik Pan Tomasz Maik.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.