Pożar składowiska odpadów w Sokołowie [FOTO]

W niedzielne przedpołudnie doszło do pożaru na terenie składowiska odpadów w Sokołowie. Akcja gaśnicza trwała kilka godzin.

Pożar wybuchł około godziny 10:30 w miejscowości Sokołów na składowisku odpadów przy ul Wacława. Akcja gaśnicza była skomplikowana, ponieważ na początku płomienie były bardzo wysokie. Strażakom udało się opanować ogień, ale sama akcja gaśnicza trwała kilka godzin.

W działaniach udział brało kilkanaście zastępów straży w tym Grupa Operacyjna z Komendy Wojewódzkiej PSP.

Okazało się, że w kwietniu władze gminy Michałowice odkryły składowisko i zawiadomiły Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska. WIOŚ przeprowadził czynności i zawiadomił policję. Obecnie pruszkowska prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie. Na składowisku najprawdopodobniej składowane są odpady budowlane i meble. Nie ma tam odpadów niebezpiecznych.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Pożar składowiska odpadów w Sokołowie [FOTO]”

  1. wiki pisze:

    W kwietniu władze odkryły składowisko ? Śmiechu warte takie tłumaczenia !!

  2. Zapora pisze:

    A radny z Sokołowa to wiceprzewodniczący rady gm. Michałowice i największy ekolog w gminie zamienił sokołów z rolniczego na blaszane magazyny zamiast warzyw ! Tam śą najlepsze ziemie w gminie i na nich wyrosły magazyny.

  3. olo pisze:

    ustalić właściciela terenu i 100 000 000 kary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły