Pożar pustostanu w Grodzisku [FOTO]

W poniedziałkowy wieczór po godzinie 19.00 w opuszczonym budynku przy ul. Kilińskiego w Grodzisku Mazowieckim wybuchł pożar. Z ogniem walczyło 12 zastępów straży pożarnej

Ogień pojawił się w budynku przy ul. Kilińskiego 14. Kiedyś w tym miejscu znajdowało się przedszkole. Obecnie to pustostan. Początkowo na miejsce wysłano kilka zastępów straży pożarnej. Jednak te siły okazały się niewystarczające.

W akcji gaśniczej uczestniczyło łącznie 12 zastępów straży pożarnej z KP PSP z Grodziska Mazowieckiego, kilka zastępów OSP oraz Grupa Operacyjna z Komendy Wojewódzkiej PSP z Warszawy. Nie było osób poszkodowanych. Na miejscu czynności prowadziła również policja.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Pożar pustostanu w Grodzisku [FOTO]”

  1. eh,.. pisze:

    Szkoda drzew, ale za to kilkanaście rodzin kupi 30 metrowe mieszkania po 400 tysięcy za jedno,.. prokuratura nawet nie podejmie działań, bo po co,.. policja będzie miała spokój, nie będzie musiała narażać zdrowia szukając po krzakach bandytów pijących tanie piwa,.. same superlatywy podpaleń,..

  2. Ja developer nigdy w zycii pisze:

    Kto ostatnio to kupił albo zaraz kupi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły