Pożar naczepy na autostradzie A2

Region

Na autostradzie A2 w okolicy Brwinowa (powiat pruszkowski) doszło do pożaru naczepy ciężarówki przewożącej kosmetyki. Na miejscu pracuje kilka zastępów straży pożarnej. Droga w kierunku Poznania jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło około godz.12.50. Pożar pojawił się na naczepie ciągnika siodłowego. Na miejsce skierowano kilka zastępów straży pożarnej. Strażacy szybko poradzili sobie z ugaszeniem ognia.

Autostrada w kierunku Poznania na czas akcji gaśniczej jest zablokowana. Czas utrudnień jest trudny do oszacowania.  O pożarze pojazdu na A2 w miejscowości Koszajec ostrzega również Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA). „Zablokowana została jezdnia w kierunku Łodzi. Utrudnienie powstało około godz. 13:03. Przewidywany czas trwania utrudnienia 2 godz.” – podano w komunikacie GDDKiA.

Kierowcy podróżujący w kierunku Poznania powinni przygotować się na znaczne utrudnienia i rozważyć wybór alternatywnych tras.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Pożar naczepy na autostradzie A2”

  1. Anonim pisze:

    Czy to już czas żeby denialisci ocieplenia klimatu, którzy do tej pory pisali że klimat się nie ociepla bo musieli założyć czapkę przyznali że jednak klimat się ocieplił?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły