Pożar na ul. Poziomki w Otrębusach. Trzy osoby w szpitalu

Brwinów

Rankiem doszło do pożaru w domu jednorodzinnym w Otrębusach. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednej z naszych czytelniczek. – Chyba dzieję się coś na pograniczu gminy Brwinów i Podkowy Leśnej. Widziałam cztery pojazdy straży pożarnej jadące w kierunku Podkowy Leśnej oraz policyjny radiowóz. Chwilę później w tym samym kierunku jechała karetka – poinformowała.

Do zdarzenia doszło około godziny 7.00. –  Zgłoszenie wpłynęło do nas około godziny 7.30. Na poddaszu domu jednorodzinnego doszło do pożaru. Strażakom szybko udało się ugasić płomienie. Trzy osoby trafiły do szpitala z poparzeniami i objawami podtrucia dymem. Na miejscu działało pięć zastępów straży pożarnej w tym drabina mechaniczna. Akcja jest już zakończona – mówi nam mł bryg. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Na miejscu oprócz strażaków pracowali policjanci i ratownicy medyczni.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.