Pożar garażu w Piastowie [FOTO]

W Piastowie przy ul. Hallera doszło do pożaru garażu brezentowego, w którym przechowywano m.in. butle z acetylenem i części samochodowe.

Do zdarzenia doszło około godz. 10.30. Ogień pojawił się w zewnętrznym garażu brezentowym przy ul. Hallera w Piastowie. Z uwagi na to, że garaż bezpośrednio przylega do budynku mieszkalnego, istniało ryzyko rozprzestrzenienia się ognia.

W momencie wybuchu pożaru, w garażu znajdował się pojazd oraz butle z acetylenem, części samochodowe i inne wyposażenie. Pożar szybko objął cały garaż. Kłęby czarnego dymu można było zobaczyć w różnych częściach miasta

Na miejsce zdarzenia przybyły jednostki straży pożarnej z JRG Pruszków i OSP Piastów, pogotowie energetyczne, pogotowie gazowe oraz policja.

Dzięki szybkiej interwencji udało się opanować pożar i zapobiec jego dalszemu rozprzestrzenieniu. Na szczęście, w wyniku zdarzenia nie było osób poszkodowanych.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.