Pożar budynku gospodarczego w Michałowicach [FOTO]

W nocy z 17 na 18 w Michałowicach przy ul. Kościuszki doszło do pożaru budynku gospodarczego. W obiekcie przechowywano butle z gazem.

Do zdarzenia doszło około godziny 3.40 w nocy z 17 na 18 maja. Ogień pojawił się w budynku gospodarczym przy ul. Kościuszki w Michałowicach. Istniała duże zagrożenie przeniesienia się pożaru, ponieważ budynek gospodarczy przylega do domu mieszkalnego

Na miejscu oprócz strażaków z JRG Pruszków pracowały zastępy z OSP Nowa Wieś, OSP Piastów i OSP Raszyn. Wezwano również pogotowie energetyczne i policję.

Obecnie na miejscu strażacy z budynku gospodarczego wynieśli 12 butli z gazem o wadze 11 kg. Mimo szybkiej akcji gaśniczej, ogień strawił dużą część budynku. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Przyczyny pożaru będą badać odpowiednie służby.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.