Powstanie odcinek specjalny Złomowiska PL poświęcony Krzykaczowi

Pruszków

Marek Pawłowski był gwiazdą „Złomowiska PL”. Producenci programu przygotowują odcinek specjalny, w którym upamiętnią zmarłego w Sylwestra „Krzykacza”.

Program „Złomowisko PL” emitowany jest od pięciu lat na antenie Discovery Channel Polska. Cieszy się on stałą popularnością wśród widzów. Jedną z gwiazd programu był pochodzący z Pruszkowa Marek Pawłowski. „Krzykacz” od wielu lat zbierał złom razem ze swoim kolegą Edwardem Kalińskim „Edziem”. Pod koniec ubiegłego roku fani „Złomowiska PL” otrzymali smutną wiadomość. W czwartek 31 grudnia zmarł Marek Pawłowski. Wielbiciele „Złomowiska PL” cenili „Krzykacza” za poczucie humoru.

Marek Pawłowski miał charakterystyczny i donośny głos. „Krzykacz” cieszył się ogromną sympatią wśród widzów programu.

Wiadomość o śmierci „Krzykacza” była okrutnym ciosem dla wielbicieli „Złomowiska PL”. Wielu widzów pisało listy do twórców programu z prośbą o godne upamiętnienie Marka Pawłowskiego. Producenci telewizyjnego hitu zgodnie z życzeniem fanów przygotowują odcinek specjalny oddający hołd „Królowi Złomu”.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Powstanie odcinek specjalny Złomowiska PL poświęcony Krzykaczowi”

 1. pracownik pisze:

  Zagonić ich do roboty a nie zbiorki i użalanie sie nad bidakami,bidaki w emporio nie smigaja

 2. Januszek pisze:

  Beknięcie.

 3. lupus pisze:

  Którąś z podstawówek należy nazwać imieniem Krzykacza, w herb wpisać pogiętą pralkę i przed UM postawić godny pomnik.

 4. robot pisze:

  To będzie jak festiwal piosenki partyzanckiej. Co roku nowe kawałki.

 5. DM ( DawnyMieszkaniec) pisze:

  Chociaż to zrobią…..

 6. ref pisze:

  Hołd hołdem, a producenci jeszcze zarobią na tym? Jeśli tak to powinni przekazać pieniądze potrzebującym i może część dla rodziny zmarłego.

  • synuś pisze:

   czy wdówka ? Jeszcze wam mało ?

  • Toruński z murowańców pisze:

   Myślę, że Krzykacza to powinno się odrazu beatyfikować, bo w końcu taki wspaniały człowiek z niego był. Co i komu on nie pomagał. Ile pieniędzy dla potrzebujących on nie zebrał. Dobrze by było jakby Prezydent Pruszkowa jedną z ulic nazwał nazwiskiem złomiarza. A na konto rodzinki to najlepiej utworzyć stałą zbiórkę, żeby ludzie co całe życie pracują wpłącali regularnie pieniądze na ludzi którzy nigdy pracy się nie podejmą – na czele z grubą małżonką „Emporio armani” i jeszcze grubszym synalkiem. Sorry ale jest dużo więcej ludzi naprawdę potrzebujących, a nie udających biedę i żebrzących bezczelnie, żerujących na zdobytej popularności w reżyserowanym serialu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły